भोलि हुने पुनर्मिलन कार्यक्रम को सम्पुर्ण तयारी पुरा

चुरामणि तिमिल्सिना  रिडी फागुन ६

रिडी माध्यमिक विद्यालय रिडी गुल्मीमा फागुन ७ गते अर्थात भोलि हुने पुर्व बिद्यार्थी बिच हुने पुनर्मिलन कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारी पुरा भएको छ ।


स्थापना कालदेखि हालसम्म यस विद्यालयमा अध्ययनरत बिद्यार्थीहरुको उल्लेखनीय सहभागीता रहदै आएको कार्यक्रम अभियानता राजु मल्लले जानकारी दिनुभयो। बिहान बाजा गाजा सहित प्रभातफेरि कार्यक्रम , यस्तै औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना, पुर्व वर्तमन शिक्षक र कर्मचारीहरु लाई सम्मानको कार्यक्रम पनि आयोजना गरिएको पुर्व बिद्यार्थी तथा रिडी माध्यमिक बिद्यालयका प्रधानाध्यापक रोहित भण्डारीले जानकारी दिनु भयो।


कार्यक्रममा बढी मात्रामा राष्टसेवक कर्मचारी, बैंक तथा संस्थाका कर्मचारीहरु, इन्जिनियर, सामाजिक अभियानताहरु , शिक्षकहरू, कर्मचारी वर्गहरु शिक्षा प्रेमिहरुको पनि यस कार्यक्रममा आतिथ्यता रहने आयोजकले जानकारी दिएको छ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *