त्रिभुवन माध्यमिक विद्यालय अर्गलीमा शैक्षिक अन्तरक्रिया कार्यक्रम

चुरामणि  तिमिल्सिना  फागुन  ७  पाल्ला

त्रिभुवन माध्यमिक विध्यालय अर्गली पाल्पामा शैक्षिक अन्तरक्रिया कार्यक्रम

पाल्पा जिल्ला तानसेन नगरपालिका वडा न १४ अर्गली त्रिभुवन माध्यमिक बिद्यालयमा शैक्षिक अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । विद्यालयको आयोजनामा विशिष्ट चन्दाता पूर्व जलश्रोत राज्य मन्त्री हरि पाण्डेको प्रमुख अतिथ्यता तथा वि.व्य.स. अध्यक्ष कमल रानाको अध्यक्षतामा शैक्षिक अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएको हो।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि मन्त्री ले समग्र रूपमा अर्गली क्षेत्रको शिक्षा, स्वास्थ , पर्यटन, तथा विविध बिकासका पुर्वधारहरु अगाडी बढाउन बिकास कार्यक्रमहरु गतिशील बनाउन सबैभन्दा पहिला गुरुयोजना , बनाउन आवस्यक रहेकोले यस विषयमा चिन्तन मनन गर्न सरोकार वा लाई आग्रह गर्दै आफुले पनि सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जायर गर्नु भयो।

कार्यक्रममा विभिन्न शैक्षिक सरोकारवाला व्यत्तित्वहरुले आफ्नो आफ्नो विचार सहितको सुझाव तथा मन्तव्य राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा तानसेन नगरपालिका वडा नं. १४ वडाध्यक्ष, सदस्य तथा तानसेन नगरपालिका वडा न १४ भित्र रहेका विद्यालयहरुका प्रधानाध्यापकहरु ,ब्यवस्थापन समितिका पदाधिकाहरु बुद्धिजीव, बैद्धिक व्यक्तित्व, विद्यालयसँग सरोकार राख्ने व्यक्तित्वहरुको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रम यसै विद्यालयका प्रधानाध्यापक नारायणप्रसाद नेपालले कार्यक्रम संचालन गर्नुभएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *