गुल्मीका चार पालिकामा सार्वजनिक बिदा

फागुन १४

गुल्मीका चार पालिकाले मगर दिवसको अवसरमा सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । जिल्लाका कालिगण्डकी, चन्द्रकोट, सत्यवती र गुल्मीदरबार गाउँपालिकाले मगर दिवसको अवसरमा फागुन १५ गते सार्वजनिक बिदा दिएका हुन् । ४२ औं राष्ट्रिय मगर एकता दिवसको अवसरमा चारवटा स्थानीय तहले छुट्टाछुट्टै सूचना जारी गर्दै सार्वजनिक बिदा दिएको जानकारी गराएका छन् । कालीगण्डकी गाउँपालिका अध्यक्ष बेदबहादुर थापा, चन्द्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष युवराज केसी, गुल्मीदरबार गाउँपालिका अध्यक्ष सरोज थापा र सत्यवती गाउँपालिका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कमलप्रसाद भुसालले हस्ताक्षर गरेर सूचना निकाल्दै बिदाको जानकारी गराएका हुन् । सार्वजनिक बिदा दिएका स्थानीय तहमा मातहतका सम्पूर्ण वडा कार्यालय, स्वास्थ्य चौकी, विद्यालय तथा सार्वजनिक संघ संस्थाहरुमा सार्वजनिक बिदा दिइएको जनाएका छन् । बिदा दिएका यी पालिकामा मगर जातीहरुको बाहुल्यता समेत रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *