रुरु धाममा दुई पालिकाको साझेदारीमा बन्ने भयो बिश्राम स्थल ,स्थलको आज शिलान्यास

फागुन   २२  रुरु

रूरूक्षेत्र गाउँपालिका र अर्घाखाँचीको छत्रदेव गाउँपालिकाको लागत साझेदारीमा पवित्र तिर्थस्थल रुरुक्षेत्र गाउँपालिका १ रिडीधाममा दाहसंस्कार कार्य गर्न आउनुहुने मलामीहरूको सुविधाको लागी रूरूक्षेत्र-छत्रदेव विश्रामस्थल (शौचालय, खानेपानी र बस्नेस्थल) को आज एक कार्यक्रमका बिच शिलान्यास गरिएको छ ।

कार्यक्रममा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका अध्यक्ष यदु ज्ञवाली , गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत लक्ष्मण पाण्डे , छत्रदेव गाउँपालिका अध्यक्ष चन्द्रमान श्रेष्ठ , प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत भेषराज घिमिरे , ईन्जिनीयर साजन पाण्डे , वडाध्यक्ष नवराज वि.क , भिमलाल खनाल , निवर्तमान वडाध्यक्ष रामलाल वि क , गाउँपालिकाका कर्मचारी , स्थानीय , समाजसेवी लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

शिलान्यास कार्यक्रममा बोल्दै रुरुक्षेत्र गाउँपालिका अध्यक्ष ज्ञवलीले पूनित कार्यको लागि सहयोग र संरक्षण गर्न सबैलाई अनुरोध गर्नुभयो ।

यस्तै , छत्रदेव गाउँपालिका अध्यक्ष चन्द्रमान श्रेष्ठले सबै मिलेर धार्मिक कार्यमा लाग्नुपर्ने बताउनुभएको थियो ।

कार्यक्रममा ईन्जिनीयर साजन पाण्डेले निर्माण कार्य समयमै सम्पन्न गर्ने प्रतिवद्धता जनाउनु भएको थियो ।  कालीगण्डकी  नदिको तटमा बन्ने   यो   बिश्राम स्तल   करिव दुई  महिनामै आफुले सक्ने    योजनाका साथ आजै बाट काम गर्ने  कार्यक्रममा प्रतिबद्धता  जायर गर्नु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *