होटल पौवा रेसुङ्गाका प्रबन्धक द्वारा आफ्नो जन्मदिन यसरी मनाय

बैशाख   १५  गुल्मी

होटल पौवा रेसुङ्गाका प्रबन्धक द्वारा आफ्नो जन्मदिन यसरी मनाय

पाल्पा जिल्ला तानसेन नगरपालिका वडा न १३ केरवादी घरभइ हाल रेसुङ्गामा रहेको होटेल पौवा का ब्रान्च ब्य्वस्थापक प्रदिप घिमिरे ले सदाका वर्ष जस्तै यस वर्ष पनि उनले विभिन्न क्षेत्रमा सहयोग गरि जन्म उत्सव मनाय ।

आफ्नो जन्मदिनमा सकारात्मक सन्देश दिन सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्ने क्रममा उक्त सहयोग गरिएको बताए । आफ्नो जन्म क्षेत्र रिडी र रुरु सन्चार साथै गुल्मीको इस्मामा भएको आगलागी पीडितलाई आर्थिक सहयोग गर्न पाउदा निकै खुसी लागेको भन्दै आउदा दिनमा यस्ता सामाजिक कामहरु निरन्तरता गर्दै जाने घिमिरेले बताए ।
धेरैले जन्म दिनको नाममा केक काट्ने सहित रमाइलोको नाममा साथी भाइ बोलाएर तडक भडक गरेर अनाबश्यक फजुल खर्च गर्ने गरेको भन्दै त्यसलाई चिर्न हरेक वर्षझै यसबर्ष पनि रुरुमा खाद्यान्न तथा फलफूल लगायत समानहरु जन्म दिनको अवसरमा सहयोग गरेको घिमिरे बताउछन । घिमिररे लाई रुरु संचार अन्लाईन मिडियाकाका कार्यकारी प्रमुख पत्रकार चुरामणि तिमिल्सिना ले टेलीफोन गरि शुभकामना प्रदान गर्दै आगामी दिन्मा पनि यस्तै रचनात्मक कार्यमा अगाडी बढ्न आग्रह गर्नु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *