रिडी माध्यमिक बिद्यालयमा एक दिने स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न

चुरामणि तिमिल्सिना   बैशाख   १८

रिडी माध्यमिक  बिद्यालय रिडी गुल्मीमा निशुल्क स्वास्थ  शिविर कार्यक्रम  सम्पन्न भएको  छ ।  बिद्यालयका पुर्व प्रधानाध्यापक  स्व : दिवाकर ज्ञवालीको स्मृतिमा  उहाँका परिवारबाट  दिवाकर स्मृति  प्रतिष्ठान  नेपालको आयोजनामा कार्यक्रम  गरिएको  हो ।

बिद्यालयका शिक्षक बिद्यार्थी  तथा अभिभावक लाई   उहाँका जेष्ठ  छोरा  डा.मेघराज ज्ञवाली सहितको डाक्टर को समुहले सिविर प्रदान गरेको  हो। शिविरमा  नाक,कान,घाटी  तथा दातका रोगिलाई  उपचार  गरिएको  थियो।   बिद्यालय   ब्यवस्थापन  समितिका  अध्यक्ष  चन्द्रलाल कसजु को अध्यक्षतामा रहेको  कार्यक्रममा बिद्यालयका प्रधानाध्यापक  रोहित भण्डारीले  कार्यक्रममा स्वागत मन्तब्य  राख्नु भएको  थियो।

स्व : दिवाकर  गुल्मी जिल्लाका अङ्ग्रेजी  विषयका  प्रखर  शिक्षक  तथा शिक्षा क्षेत्रको नक्षत्रका  रुपमा परिचित रहनु भएको  थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *