दौघाका अग्निपीडितलाई राहत वितरण

कालिदास आत्रेय
वैशाख २१

गुल्मीको छत्रकोट गाउँपालिका वडा नम्बर ६ दौघा मोहरेका अग्नि पीडितहरुलाई हिजो राहत वितरण गरिएको छ।

गत बुधबार दिउँसो जङ्गलबाट आएको आगोले छत्रकोट ६ मोहरेका राम बहादुर ज्ञवाली, मोहन सुनार र महेश सुनारका घर थाराहरु जलेर पुर्ण रुपमा क्षती भई छिमेकीको घरमा बस्न वाध्य भएका छन ।

अग्नि पीडितहरुलाई प्रारम्भिक राहत स्वरुप छत्रकोट गाउँपालिकाबाट पिफम, बिस्तारा सेट, खाद्य सामग्री, भाडाकुडा, ग्यास चुलो लगाएतका सामग्रीहरु वितरण गरिएको हो ।

त्यसैगरी नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा गुल्मी, दिगाम उपशाखा र हर्दिनेटा उपशाखा बाट त्रीपाल, कम्बल,भाडासेट,लत्ताकपडा लगाएतका सामग्रीहरु वितरण गरिएको थियोे ।

छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेको नेतृत्वमा गाउँपालिका उपाध्यक्ष , वडा अध्यक्ष , कार्यपालिका सदस्यहरु, वडा सदस्यहरु , नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा गुल्मीका सदस्य टंक प्रसाद पन्थको नेतृत्वमा शाखा उपशाखा सदस्यहरु र नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी अध्यक्ष बालसिह काउछाको नेतृत्वमा जिल्ला कमिटी उपाध्यक्ष ,सदस्यहरु, पालिका कमिटी अध्यक्ष लगाएतका पदाधिकारीहरुको सो अबसरमा सहभागीता रहेको थियोे ।

राहत वितरण कार्यक्रममा बोल्दै छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेले, दैबीप्रकोपको दुस्खद क्षणमा यो प्रथम चरणको राहत पीडितको घाउमा मलम लगाउने काम भएको र हामी हरपल पीडितको साथमा रहदै अन्य राहतका सम्पुर्ण प्रयासहरु गरि बसोबासको समेत व्यबस्था गर्ने प्रतिबद्धता प्रकट गर्नु भएको थियोे ।

कार्यक्रमको संचालन पुर्व वडा अध्यक्ष थम्मन ज्ञवालीले गर्नुभएको थियोे । सो अबसरमा अग्नि पीडितहरुलाई राहतदिन इच्छुक व्यक्ति र संघसस्थाहरु छत्रकोट वडा न ६ को भए वडा कार्यालय र बाहिरको भए गाउँपालिकामा समन्वय गरि एक द्वार प्रणालीबाट वितरण गरिने समेत जानाकारी गराइएको थियोे ।

प्रतिक्रिया

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *