छत्रकोट गाउँपालिका दौघाका अग्नी पीडितहरुलाई बिभिन्न संस्थाबाट राहत वितरण

कालिदास आत्रेय
वैशाख २३

गुल्मीको छत्रकोट गाउँपालिका वडा नम्बर ६ दौघा मोहरेका अग्नी पीडितहरुलाई राहत वितरण गरिएको छ।

गत १९ गतेको आगलागीबाट पीडित परिवारहरुलाई भौतिक समरचना निर्माण कार्यका लागि गुल्मी दौघा रुपन्देही सम्पर्क समाजको तर्फबाट नगद रु १ लाख ३९ हजार र लुम्बिनी फ्रेन्ड सर्कलको तर्फबाट ३० हजार छत्रकोट ६ का वडा अध्यक्ष नारायण रेस्मीलाई हस्तान्तरण गरिएको थियोे ।

त्यसैगरी लुम्बिनी प्रदेस सरकारका गृह मन्त्री दिनेश पन्थी नेतृत्वको टोलिले अग्नी पीडित क्षेत्रको स्थलगत अबलोकन गरेको थियोे ।

सो अवसरमा नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य फर्सुराम पाण्डेले पीडितहरुलाई आफ्नो व्यक्तिगत तर्फबाट रु ५० हजार र लायन्स क्लब काठमाडौ गुल्मीको तर्फबाट रु २५ वडा अध्यक्ष नारायण रेस्मीलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको थियोे । संकलन भएको रकम छत्रकोट गाउँपालिकाको निर्णय अनुसार एक द्वार प्रणाली बाट भौतिक समरचना निर्माण गर्दा वितरण गरिने भएको छ।

राहत हस्तान्तरण कार्यक्रममा गुल्मी दौघा सम्पर्क समाजको तर्फबाट कोषाध्यक्ष गोबिन्द ज्ञवाली, लुम्बिनी फ्रेन्ड सर्कलको तर्फबाट सचीव अर्जुन खनाल र अध्यक्ष पदम न्यौपाने , नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य फर्सुराम पाण्डे लगाएतले मन्तव्य राख्दै आफुहरु सधै पीडितको साथमा रहेको बताउनु भएको थियोे ।

कार्यक्रममा बोल्दै लुम्बिनी प्रदेश गृह मन्त्री दिनेश पन्थीले पीडितहरुलाई धैर्य रहन आग्रह गर्दै प्रदेश सरकारले आफ्नो मापदण्ड अनुसारको सहयोग उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धता प्रकट गर्नुभएको थियोे ।

कार्यक्रममा वडा अध्यक्ष नारायण रेस्मीले सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नु भएको थियोे । कार्यक्रमको सन्चालन पुर्ब वडा अध्यक्ष थम्मन ज्ञवालीले गर्नुभएको थियोे । कार्यक्रममा दौघा रुपन्देही सम्पर्क समाजका उपाध्यक्ष सचिब सदस्यहरु र लुम्बिनी फ्रेन्ड सर्कलका सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियोे ।

प्रतिक्रिया

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *