रुरुक्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीले आउँदो २१ मा जातीय भेदभाव तथा छुवाछुत उन्मुलन दिवस मनाउने

चुरामणि  तिमिल्सिना   रिडी  जेष्ठ  १७

रुरुक्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीले आउँदो जेष्ठ २१ गते जातिय भेदभाव तथा छुवाछुत उन्मुलन राष्ट्रिय दिवस मनाउने भएको छ ।कार्यक्रममा आधारभुत बिद्यालय तथा माध्यमिक बिद्यालय कक्षा ६-१२ का विद्यार्थीहरु बिच वक्तित्वकला प्रतियोगिता , दलित समुदाय भित्रका प्रचलित सस्कृति झलक्ने सास्कृतिक तथा अन्य जानकारि मुलक कार्यक्रम को आयोजना गरिने गाउँपालिकका अध्यक्ष यदु ज्ञवालीले जानकारी दिनु भयो। कार्यक्रम उत्घाटन पुर्व सबैको सहभागितामा प्रभातफेरि कार्यक्रम पनि गरिने अध्यक्ष ज्ञवालीले बताउनु भयो।

यस्ता कार्यक्रमहरु विद्यार्थीहरु माझ गरिदा धेरै महानुभावहरुमा चेतनाको बिकास , प्रचारप्रसार , गाउँ टोल परिवारमा सचेतना जगाउने र सबैका माझ छिटो पुग्ने भएकाले यसरी यो कार्यक्रम बिद्यार्थी माझ गरिन लागेको गाउँपालिकका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्षमण पाण्डेले बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *