नेपाल प्रहरीको अगुवाईमा धार्मिक स्थल सरसफाइ कार्यक्रम

चुरामणि  तिमिल्सिना
जेष्ठ  २० रिडी
पाल्पा गुल्मी र स्याङ्जाको संगम स्थल रुरु धाम रिडी हृषीकेश मन्दिर परिसर सरसफाइ गरिएको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय रिडी गुल्मीका प्रहरी निरीक्षक अनिल थापाको नेतृत्वमा खटेको टोलिले परिसर तथा मन्दिरका विभिन्न स्थानमा सरसफाइ गरेको हो।

कार्यक्रममा प्रमुख प्रहरी निरीक्षक अनिल थापा , प्रहरी चौकी अर्गली पाल्पाका प्रमुख , प्रहरी कर्मचारीहरु, मन्दिर व्यवस्थापन समितिका प्रतिनिधीज्यू, बैंक तथा वित्तिय संस्थाका प्रतिनिधीज्यू, स्वास्थ्य संस्थाका प्रतिनिधीज्यू, स्थानिय आमा समूहका प्रतिनिधीज्यू, मन्दिरका पुजारी गुरुहरुको उपस्थिति रहेको थियो।   सरसफाइ कार्यक्रममा हृषीकेश मन्दिर तथा उक्त मन्दिर परिसर भित्र रहेका त्रिपुरेश्वर महादेव मन्दिर, दुर्गेश्वर शिवालय, शान्त मुक्तेश्वर शिवालय, सत्यनारायण मन्दिर, दान मुक्तेश्वर शिवालय, विजेश्वर शिवालय, गायत्री मन्दिर, राधाकृष्ण मन्दिर समेतका मठ मन्दिरहरुका परिसर, मन्दिरमा रहेका विभिन्न धातुबाट निर्मित वस्तुहरु, विभिन्न भगवान्-का मूर्तिहरु, पूजा पाठमा प्रयोग हुने सर-सामाग्रीहरु समेत सरसफाइ गरी उक्त सरसफाइ कार्यक्रम समापन गरिएको हो।
सरसफाइ कार्यक्रम पछी प्रहरीलाई धन्यवाद दिदै मन्दिर समितिका सचिव पदम प्रसाद शर्माले धार्मिक स्थल लाई चासो दियर टोलि नै परिचालन गरेर सबैतिर सरसफाइ गर्नु भएकमा प्रहरी लगाएत सबैलाई धन्यवाद प्रदान गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *