गुल्मीको चन्द्रकोटमा कर शिक्षा कार्यक्रम प्रभावकारी रुपमा सम्पन्न

गाउँपालिका पेज   जेष्ठ  २६

“मेरो कर मेरै लागि, स्वस्थ र शुद्ध खाद्यमार्फत स्वस्थ नागरिक” भन्ने मूल नारा सहित चन्द्रकोट गाउँपालिका गुल्मीको आयोजना तथा उद्योग बाणिज्य संघ शान्तिपुरको सह-आयोजनामा स्थानिय तहमा करको दायरा फराकिलो बनाउने, करदाता लाई कर सम्बन्धी सचेतना बढाउने साथै स्वच्छ र शुद्ध खाद्य मार्फत स्वस्थ नागरिक बनाउने उदेश्यले आयोजित करदाता शिक्षा तथा नागरिक सचेतना कार्यक्रम चन्द्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष युवराज खत्री क्षत्रीज्यूको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको छ।

कार्यक्रममा प्रमुख आतिथ्यता जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख द्रोण खत्रीज्यू, बिशिष्ट आतिथ्यता गुल्मी जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण प्रसाद शर्माज्यु, चन्द्रकोट गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भण्डारीज्यू, गुल्मी जिल्लाका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी हरी प्रसाद गैरेज्यू, जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक राजन भुजेलज्यू, अतिथिहरु चन्द्रकोट गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बुद्ध प्रकाश पौडेलज्यु घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालयका प्रमुख सुरेन्द्र भण्डारी, करदाता सेवा कार्यालय गुल्मीका कर अधिकृत सुरज बस्याल उद्योग बाणिज्य संघ शान्तिपुर तथा मजुवाका प्रमुख तथा प्रतिनिधिज्युहरु, उद्योगी, व्यवसायी, कर्मचारी लगायत सरोकारवाला सबैको उपस्थिति रहेको थियो ।

कार्यक्रममा सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी हरी प्रसाद गैरे, घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालयका प्रमुख सुरेन्द्र भण्डारी, करदाता सेवा कार्यालय गुल्मीका कर अधिकृत सुरज बस्यालले प्रस्तुतीकरण मार्फत सहजीकरण गर्नु भएको थियो ।

कार्यक्रममा सहभागीहरूले करका विषयमा चासो राख्दै कुन प्रकारको सामान बेच्दा कुन प्रकारको कर बुझाउने संस्था दर्ता प्रक्रिया यस्तै पसल दर्ता वाणिज्य संघ दर्ता लगायतका आफूलाई शङ्का लागेका विषयमा कार्यक्रम समक्ष प्रस्तुतकर्ता समक्ष जिज्ञासा राख्नुभएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *