जनता माध्यामिक बिद्यालयमा विद्यार्थीलाई १ दिने प्रशिक्षण

चुरामणि तिमिल्सिना ।
जनता माध्यमिक बिध्यालय सत्यबती गाउँपालिका वडा न १ अस्लेवा गुल्मीमा १ दिने जबर्जस्ति करणी सजाय तथा बच्ने उपाय सम्बन्धि प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय जोहाङ्कको आयोजनामा कार्यक्रम गरिएको हो । कक्षा १० मा अध्यानरत ३८ जना बिद्यार्थीहरु लाई जबर्जस्ति करणी सजाय र यसबाट बच्ने, उपाय सामाजिक सन्जाल प्रयोग बिधि लगायतकाका विषयमा ईलाका प्रहरी कार्यालय जोहाङ्कका प्रहरी नायब निरीक्षक लक्षमण बिकले प्रशिक्षण गर्नु भएको थियो।

निरीक्षक बिकले समाजमा यस्ता विषयहरु बढी मात्रामा घटेका हुनाले यसलाइ नियन्त्रण गर्न तथा हुन नदिन बिद्यार्थी बाट नै सचेतना जाग्ने हुनाले बिध्यालय तहमा मै यसरी कार्यक्रम आयोजना गरेको बताउदै हरेक बाल बालिका हरेक क्षेत्रमा सुरक्षित रहन कार्यक्रमले महत्त्वपूर्ण योगदान पुग्ने बताउनु भयो ।

विद्यार्थीहरुले प्रशिक्षण कार्यक्रममा मनमा लागेका कानुनका कुरा , यस्तै सामाजिक सन्जाल र यस्को प्रभावका विषयमा थप कुरा बुझ्ने प्रयास गरेका थिए।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *