भट्कुवा आधारभुत विद्यालयमा शैक्षिक सामाग्री बितरण

चुरामणि तिमिल्सिना ,रुरु क्षेत्र ।

भट्कुवा आधारभुत विद्यालयमा शैक्षिक सामाग्री बितरण गरिएको छ ।

विद्यालयमा अध्यानरत ९२ जना बिद्यार्थीहरु लाई कापी, कलम, झोला लगायतका सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको हो। चाइना फाउन्डेसन नेपालको सहयोगमा सामाग्री हस्तान्तरण भएको बिध्यालयले जानकारी दिएको छ ।

बितरण कार्यक्रममा रुरु क्षेत्र गाउँपालिकाका चाइना फाउन्डेसन नेपालका प्रतिनिधि मंगल बहादुर रेगामी , विशिष्ट अतिथीमा रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ का वडा सदस्य सुशील श्रेष्ठ , यस्तै समाजसेवी बौद्धिक बर्ग रहनु भएको थियो।

कार्यक्रममा बोल्दै विशिष्ट अतिथी वडा सदस्य श्रेष्ठले गरिब बिपन्न दलित बर्गका मात्र नभइ सबै बिद्यार्थीहरुका लागि सामाग्री बितरण कार्यक्रम आयोजना गर्नु भएकोमा प्रतिनिधि रेगामी लगायत लाई धन्यवाद ब्यक्त गर्दै बिद्यार्थी बर्गमा राहत समेत पुग्ने बताउनु भयो ।

समारोहमा शिक्षक दिपक ज्ञवाली लगायतले शुभकामना राख्दै यस्ता कार्यक्रमले बिपन्न परिवारका बिद्यार्थीहरु लाई ठूलो सहयोग मिल्ने हुँदा आगामी दिन्हरुमा पनि यस्तै कार्यक्रम ल्याउन आयोजक परिवार प्रती आग्रह गर्नु भयो ।

कार्यक्रमको सन्चालन शिक्षक कृष्ण कला मगरले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *