चन्द्रकोट गाउँपालिकामा : सार्बजनिक सुनुवाई तथा सामाजिक परिक्षण कार्यक्रम

चुरामणि तिमिल्सिना ।
हरेक क्षेत्रमा सबैको कृयाशिलता सबल एवम सक्षम चन्द्रकोट,भ्रष्टाचारमा शून्य सहनशीलता भन्ने मुल नाराका साथअगाडी बढेको चन्द्रकोट गाउँपालिकाले आ.व. २०७८/०७९ लाई लक्षित गर्दै सार्बजनिक सुनुवाई तथा सामाजिक परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

चन्द्रकोट गाउँपालिकाका अध्यक्ष युवराज के सीलेकार्यक्रमको ब्यानर बाचन गरी कार्यक्रमको उत्घाटन गर्नु भएको थियो।
कार्यक्रममा पालिकाकाउपाध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भण्डारी यस्तै प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतइन्द्र बहादुर खत्रीले कार्यक्रममा सहभागीले राखेको जिज्ञाको जवाफ दिनु भएको थियो।

सहजिकरणको लागी नेपाल पत्रकार महासघं गुल्मीका अध्यक्ष टोपलाल अर्याल, सह–सचिव तिलाचन पाण्डे,कार्यसमिति सदस्य महेश बोहोरा लगायत संचार टिमले कार्यक्रमको भुमिका निर्बाहा गर्नु भएको थियो ।

कार्यक्रममा वडा अध्यक्षहरु कार्य पालिकाकाका सदस्यहरु वडा सदस्यहरु विभिन्न शाखका प्रमुखहरु,विषयगत समितिका पदाधिकारीहरु बौद्धिक बर्ग सुरक्षा निकाय ,राजनैतिक दलका प्रमुख प्रतिनिधीहरु महिला समूह लगायतको सहभागीता रहेको थियो।

सुनाइ कार्यक्रममा आयोजना सन्चालन , पशुविमा ,कर शिक्षा ,महिला क्षमता तालिम सन्चार बिधुत सडक,खेलकुद मैदान,टोल फ्री नम्बर , बादरको समस्या सरकारी जगा ब्यबस्थापन , तथा भक्तानी ब्यबस्थापन सहज जस्ता विषयमा कार्यक्रम केन्द्रित रहेको थियो।

सर्ब साधारणले राखेको जिज्ञासा उत्तर दिदै हरेक समस्य समाधन गर्न पालिकाको सिङ्गो टिम लागिरहेको, तत्कालनै गर्नु पर्ने काम लाई जन्प्रतिनीधि आमा समूह ,तथा श्रम दान बाट सहजीकरण गर्ने ब्यापारी बर्गको लागि करको दायरा्मा ल्याउने स्वास्थ खानेपानी लाई तत्काल नै पालिकाले सम्बोधन गर्ने अध्यक्ष उपाध्यक्ष र अधिकृतले प्रतिबद्धता जायर गर्नु भयो ।

कार्यक्रमको सन्चालन शिव ज्ञवालीले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *