रुरुक्षेत्रको भट्कुवामा एक हजार विरुवा रोपियो, थप तिन हजार रोपिने

रुरुक्षेत्र ।
गुल्मीको रुरुक्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ भट्कुवा गतेहार भ्युपोइन्टमा औपचारिक कार्यक्रमका बिच १००० बोट बृक्षारोपण कार्यक्रम गरिएको छ ।

अमला, गोल मोर, तेजपत्ता ,टिमुर ,बेललगायतका बिरुवाहरु लगाइयको वडा न १ वडा सदस्य सुशील श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो। केही दिन् भित्रमा यस सामुदायिक बनमा थप ३००० हजार यस्तै बिरुवाहरुको रोपण गरिने सदस्य श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा वडा न १ का वडा अध्यक्ष नवराज बिकको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो। समारोहमा जन प्रतिनिधिहरु सुरक्षा निकाय पत्रकार यस्तै विभिन्न पाटिका प्रतिनिधिहरु ,वनका प्रतिनिधि ,समाजसेबि हिमाल श्रेष्ठ विभिन्न संघसस्थाका प्रमुखहरु महिला समुह स्थानीयको उत्साहजनक रुपमा सहभागीता रहेको थियो।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अथिती वडा अध्यक्ष नवराज बिकले यस क्षेत्रको हरेक क्षेत्रबाट बिकास गर्नको लागि स्थानीय निकाय बाट सहयोग उपल्ब्ध गराउने ,जनताका समस्याहरु लाई क्रमबद्द रुपमा सम्बोधन गर्ने र धार्मिक पर्यटन प्रबन्धमा टेवा पुर्याउन सक्दो सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जायर गर्नु भयो ।

रुरु सत्यबती सब डिभिजन बन कार्यालय तम्घास र डिभिजन बन कार्यालय गुल्मीको आयोजना यस्तै ठूलो बन महिला सामुदायिक बन वडा कार्यालय र स्थानीय महिला समुहको सहकार्यमा कार्यक्रम गरिएको हो ।

कार्यालय लाई ब्यबस्थापन गर्न आफ्नो कार्यालय बाट सक्दो सहयोग गर्ने बनका प्रतिनिधि नवीन गैरेले प्रतिबद्धता जायर गर्नुभयो । कार्यक्रममा बनका अध्यक्ष मन्जु ज्ञवालीको अध्यक्षता रहेको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *